Rodina

Naše projekty

www.hopetv.cz

www.awr.cz

www.adventiste.cz

La dysfonction érectile, la douleur liée à un sentiment d’intimité sexuelle et Levitra sont tous deux des reflux intenses, et font l’objet de discours oculaires, le erectile dysfunction.

Jsme pořád stejní a pořád stejně blbí

16. 2. 2017

Táhne mu na osmdesát. Přesto dál vykonává praxi psychiatra, píše knihy a články, učí budoucí lékaře, přednáší. Svůj názor na moderního člověka vyjadřuje poněkud neurvale, až bezohledně. Snad je to ale lety praxe prověřený způsob, jak jednoho donutit k sebereflexi, když „šťourat se v sobě je vždycky riziko, že tam najdu nějakou potvoru. Proto se mi to nechce.“

Celý článek najdete na

http://finmag.penize.cz/kaleidoskop/320749-radkin-honzak-jsme-porad-stejni-a-porad-stejne-blbi

Lidé dělají všechno pro to, aby se jim manželství rozpadlo...

26. 10. 2016

...říká vztahový odborník Jeroným Klimeš. Zajímavý rozhovor s předním českým psychologem o stavu "manželství" v české společnosti.
http://www.epochtimes.cz/2016082923358/Lide-delaji...

Videoreportáž: Den pro rodinu

26. 10. 2016

Důležitost rodiny jako svébytné instituce jsme si připomněli 13.8. v podobě pochodu Prahou a společného programu na Kampě u Vltavy.

Den pro rodinu

12. 8. 2016

Zveme vás na akci "Den pro rodinu", kde se budte moci blíže seznámit i s naším pořadem "Projekt rodina". Více informací o akci "Den pro rodinu" naleznete na webu www.denprorodinu.eu.

Mrtvou květinu nezalévej

16. 7. 2016

Květinu, která jednou uhyne, je zbytečné zalévat. Neoživíme ji. Můžeme ale zasadit jinou. Jen ne se stejným partnerem. Ten partner může mít stejné jméno i tvář, ale něco musí být jinak. Jen taková rostlina může přežít a vykvést.

Pokračování textu na First Class

Je hormonální antikoncepce zdravá? Jak ovlivňuje naše vztahy?

17. 5. 2016

Již trochu starší článek zabývající se problematickou hormonální antikoncepcí dnes četně užívanou již dívkami od 15 let. Jak moc tato "chemie" může ovlivnit i naše vztahy? Je to téma týkající se jen žen? Nad těmito otázkami se zamyslela naše přední specialistka na zdravotní prevenci a výživu PharmDr. Margit Slimáková.

O antikoncepci

Národní týden manželství

14. 4. 2016

Znáte projekt Národní týden manželství? Vždy na konci února se v rámci týdne manželství koná po celé ČR mnoho akcí zaměřených na manželství. Cílem projektu je posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství. Více informaci najdete www.tydenmanzelstvi.cz

Mgr. Milena Mikulková hostem ČT

7. 4. 2016

Mgr. Milena Mikulková byla nedávno hostem pořadu ČT Sama doma. Na záznam se můžete podívat zde http://goo.gl/n4JQUA