Rodina

Naše projekty

www.hopetv.cz

www.awr.cz

www.adventiste.cz

Můžeš to zastavit

Statistiky říkají, že se u nás přibližně každé druhé manželství rozvádí. Čím to je? Je to sociální nemoc, která se šíří do všech společenských vrstev? Každý dlší rozvod generuje nešťastné vztahy a odhodlání se rozvést. Asi jsme se odnaučili věci opravovat. Raději je zahodíme a pořídíme nové a přesto nám to štěstí nepřináší. Všichni přece toužíme po tom, aby nás měl někdo rád. Je to tedy věcí osvěty či prevence nebo jen reagujeme na špatné vzory v našich rodinách? Je možné vůbec zastavit "lavinu" rozvodů?

V cyklu video rozhovorů s psychology, právníky, pedagogy a lidmi, kteří se s rozvody setkávají, chceme společně hledat odpověď právě na otázku naší zodpovědnosti k vlastním vztahům i ke vztahům v našem okolí.

Projekt podporují:
ASI-CS, z.s.
Maranatha z.s.
HopeTV

Max Kašparů: Muž a strach

O víkendu 8. – 9. října 2016 se v rekreačním středisku „Pracov“ uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Chlapi sobě“. Akci svou účastí obohatil významný český psycholog dr. Max Kašparů, který posloužil účastníkům výkladem evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti. Také otevřel téma „Muž a strach“.